O Nas

O Nas

Firma Dom-Clar rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku.

W pierwszym etapie w zakresie usług montażu żaluzji i rolet, by w kolejnych latach rozszerzyć swój asortyment o kolejne produkty takie jak markizy, okna, bramy. W 1995 roku powstał nowy dział w Firmie, zajmujący się produkcją rolet, żaluzji i okien w oparciu o systemy przodujących Firm w Europie, min. Alupast, Pramos, Decco, Selt, Aluprof.

Kolejne lata skutkowały poszerzeniem adresów dystrybucji naszych produktów jak i towarów handlowych. Uruchomiono przedstawicielstwo w Namysłowie, otwarto również nową placówkę handlową w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Grunwaldzkiej 8 pod nazwą “Systemy techniki osłonowej Dom-Clar”. Kolejnym krokiem było otwarcie w porozumieniu o współpracę z liderem innowacji polską Firmą Wiśniowski nowej grupy działającej w ramach Firmy Dom-Clar pod nazwą “Bramy Ogrodzenia Dom-Clar”. W skład oferty nowej placówki wchodzą min. bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia posesyjne oraz stolarka otworowa. Cała nasza oferta poparta jest bogatą ekspozycją przykładowych produktów i wyspecjalizowaną kadrą doradców.

Oferowane przez nas produkty i usługi są naszą wizytówką. Realizowaliśmy zlecenia odbiorców w Polsce, a także w Niemczech , Austrii, Holandii, Anglii, Szwajcarii, Francji, Czechach, Słowacji, Ukrainie i Mołdawi.